Ceník

Ceny za služby advokátní kanceláře JUDr. PhDr. Oldřich Choděra se řídí dle vykonané a odvedené práce. Proto s klienty uzavíráme Smlouvu o poskytování právních služeb, která se řídí dle vyhlášky ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., v platném znění, tzv. advokátní tarif, kde je klientovi účtován jeden a půl násobek odměny, a to dle každého provedeného právní úkonu (dle nového občanského zákoníku za každé provedené právní jednání). Úplné znění advokátního tarifu naleznete ke stažení zde

V případě dlouhodobé spolupráce přistupujeme k vzájemné a oboustranné dohodě.

Pokud klient upřednostňuje hodinovou sazbu, tak si naše advokátní kancelář účtuje částku ve výši 2.500,- Kč. 

Za jednorázovou právní poradu, bez dalšího zastupování, kterou klientům poskytuje náš přední advokát JUDr. PhDr. Oldřich Choděra, si účtujeme 1.000,- Kč.   

Z opatrnosti upozorňujeme, že advokátní kancelář JUDr. PhDr. Oldřich Choděra je plátce 21% DPH. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

scroll back to top

Jazyk

   

Hledání

Aktuality

Facebook profil v novém

Vážení klienti, buďte informování jako první. Prostřednictvím Facebook profilu sdělujeme uživatelům novinky z advokární kanceláře, aktuální kauzy, zajímavosti ze světa práva a mnoho dalšího. Proto neváhejte a staňte se našimi FANOUŠKY!

Spuštění nových stránek

Vážení klienti, od 6. 9. 2012 spouštíme nové, uživatelsky příjemnější stránky, které najdete na stejné adrese. Uvítáme každou případnou poznámku nebo připomínku.

scroll back to top