Stavební firma Build Prag, s.r.o.

Advokátní kancelář
JUDr. PhDr. Oldřich Choděra


 

Advokátní kancelář JUDr. PhDr. Oldřich Choděra je zavedenou advokátní kanceláří s dlouholetou tradicí zaměřenou na poskytování právního poradenství ve všech oblastech českého, evropského a mezinárodního práva.

Právní pomoc poskytujeme jak fyzickým tak i právnickým osobám např. malým, středním a velkým společnostem, obcím, správním organizacím apod.

Právní služby provádíme v mnoha formách, od jednorázových konzultací až po dlouhodobou spolupráci.

Klademe důraz na precizní práci a flexibilitu dle potřeb, zaměření a zájmů klientů. 

 


 

Od roku 2000 je JUDr. PhDr. Oldřich Choděra rozhodcem u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky.

Advokátní kancelář JUDr. PhDr. Oldřich Choděra byla založena 1.7.1990 okamžitě po účinnosti zákona č. 128/1990 Sb. umožňující soukromý výkon advokacie.

Dne 8.4.2008 byl JUDr. PhDr. Oldřich Choděra jmenován poradcem ministra financí
Ing. Miroslava Kalouska pro problematiku legislativní rady vlády a složitých právních případů, kterými se musí Ministerstvo financí ČR zabývat.

Dne 16.5.2008 byl JUDr. PhDr. Oldřich Choděra jmenován členem zvláštní komise ministra financí pro přípravu rozhodnutí o rozkladech podaných proti rozhodnutí Ministerstva financí ČR ve věcech týkajících se zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, ve znění pozdějších předpisů.  

 


scroll back to top

Jazyk

   

Hledání

Aktuality

Facebook profil v novém

Vážení klienti, buďte informování jako první. Prostřednictvím Facebook profilu sdělujeme uživatelům novinky z advokární kanceláře, aktuální kauzy, zajímavosti ze světa práva a mnoho dalšího. Proto neváhejte a staňte se našimi FANOUŠKY!

Spuštění nových stránek

Vážení klienti, od 6. 9. 2012 spouštíme nové, uživatelsky příjemnější stránky, které najdete na stejné adrese. Uvítáme každou případnou poznámku nebo připomínku.

scroll back to top