Právní Due Diligence


 

  • Advokátní kancelář JUDr. PhDr. Oldřich Choděra nabízí komplexní právní poradenství při provádění právního auditu společnosti (due diligence). V rámci due diligence poskytujeme klientům z řad tuzemských i zahraničních investorů služby spojené s popisem a analýzou právního stavu a postavení společnosti ve vztahu ke třetím subjektům, rámcové zhodnocení druhů předložených smluv, které společnost uzavřela, a to zejména z hlediska jejich platnosti a případných rizik či nestandardních závazků, které by z nich pro společnosti mohly vyplývat.
  • V případě nabývání, akvizic či jiných dispozic společností, podniků, nemovitostí apod., doporučujeme našim klientům, aby byla provedena tzv. právní due diligence, a to za účelem předejití případných právních problémů. Na základě přesných požadavků klienta tak provádíme kontrolu právního stavu společností, podniků, nemovitostí apod., na základě které vyhotovujeme dle zadání klienta závěrečnou zprávu o právním stavu plánovaného předmětu koupě s případnými doporučeními jak optimalizovat transakci, aby ze strany našeho klienta bylo minimalizováno riziko případných sporů do budoucna.       

   

Hlavní priorita – spokojený klient.


 

scroll back to top

Jazyk

   

Hledání

Aktuality

Facebook profil v novém

Vážení klienti, buďte informování jako první. Prostřednictvím Facebook profilu sdělujeme uživatelům novinky z advokární kanceláře, aktuální kauzy, zajímavosti ze světa práva a mnoho dalšího. Proto neváhejte a staňte se našimi FANOUŠKY!

Spuštění nových stránek

Vážení klienti, od 6. 9. 2012 spouštíme nové, uživatelsky příjemnější stránky, které najdete na stejné adrese. Uvítáme každou případnou poznámku nebo připomínku.

scroll back to top