Správa a vymáhání pohledávek


 

  • Naše advokátní kancelář nabízí klientům komplexní správu pohledávek, která zahrnuje zasílání předžalobních výzev k úhradě, podání žaloby či elektronického platebního rozkazu, zastupování v soudním nebo rozhodčím řízení, výkon rozhodnutí formou exekuce, přihlášky pohledávek do insolvenčního řízení a také přípravu a uzavření dohody o splátkách či jiné efektivní mimosoudní řešení.
  • Úzce spolupracujeme s exekutory, což umožňuje snížit náklady exekuce v případě jejího zastavení pro nemajetnost dlužníka, stejně tak i zrychlit proces vymožení pohledávky. Pro klienty, kteří nejsou ochotni investovat soudní poplatky a čekat na pravomocné rozhodnutí, je vhodným řešením prodej resp. postoupení pohledávky.
  • Za tímto účelem nabízíme zprostředkování a vyřízení postoupení pohledávek
    s případným zájemcem o koupi.
  • Cílem naší advokátní kanceláře je nejen pohledávky vymáhat, ale i předcházet vzniku nedobytných resp. nesnáze vymahatelných pohledávek, a to již samotnou úpravou smluv a vhodným zajištěním pohledávek. 

 

Vysoké procento úspěšnosti. 


 

scroll back to top

Jazyk

   

Hledání

Aktuality

Facebook profil v novém

Vážení klienti, buďte informování jako první. Prostřednictvím Facebook profilu sdělujeme uživatelům novinky z advokární kanceláře, aktuální kauzy, zajímavosti ze světa práva a mnoho dalšího. Proto neváhejte a staňte se našimi FANOUŠKY!

Spuštění nových stránek

Vážení klienti, od 6. 9. 2012 spouštíme nové, uživatelsky příjemnější stránky, které najdete na stejné adrese. Uvítáme každou případnou poznámku nebo připomínku.

scroll back to top